Navigācija
Jūsu grozs

Svaru remonts


SIA BK systems "Svaru veikals"  veic profesionālo elektronisko svaru remontu un apkalpošanu. Mūsu servisa darbinieki ir papildinājuši savas zināšanas Nīderlandē , firmā „Precia Molen" un Itālijā firmā „Laumas Elettronika’’. Sadarbībā ar laboratoriju Vent Met nodrošinām svariem metroloģiskos pakalpojumus - svaru verifikāciju un kalibrēšanu. Slēdzam līgumus ar ražošanas uzņēmumiem par viņu svēŗšanas sistēmu pastāvīgu apkalpošanu  un darbaspējas nodrošināšanu.   Ja nav iespējams veikt remontu uzreiz  nodrošinām klientus iespēju robežās ar maiņas svariem.  

Elektronisko svaru remonts sastāv no bojājumu diagnostikas un no bojājumu remonta. Parasti darbietilpīgākais process ir noteikt bojājumu. Elektroniskie svaru pamatkomponentes ir svaru devējs kas uztver mehānisko slodzi un pārveido ieejošo analogo elektrisko signālu atkarībā no slodzes uz devēja , procesors kas pārveido signālu digitālajā un izvada to uz displeja. 

Svaru remonti tiek veikti gan uz vietas darbnīcā –  Ūnijas iela 6, Rīga , gan protams lielie industriālie svari un auto transporta svari tiek remontēti un apkalpoti uzstādīšanas vietā. Auto transporta svariem veicam platformas apakšas mazgāšanu ar augstspiediena sūkni, svaru metālu daļu remontu, vajadzības gadījumā izgatavojam jaunas platformas daļas.

Piedāvājam auto svaru metālu platformu antikorozijas aizsardzību, krāsošanu. Veicam devēju maiņu, papildus displeju uzstādīšanu. Piedāvājam svaru datorprogrammas auto svariem ar operatoru un bez operatora . Automašīnu idenfikāciju veic ar RFID  nolasītaju vai automātisku mašīnu numuru nolasīšanas sistēmu.

Tālrunis Servisa nodaļai - 29128884