Navigācija
Jūsu grozs

Par mums

Svari un svēršanas sistēmas profesionāļiem. Tiem kas pēta, ražo, pārstrādā, transportē un tirgo. Visiem profesionāliem, kam precīzi jāzina cik miligramu vai desmitu tonnu ir uz svaru platformas. Mēs esam gatavi projektēt un izgatavot unikālus, tikai Jums piemērotus svara mērīšanas līdzekļus kā arī pārdot no sava veikala noliktavas populārus un plaši pieprasītus svaru modeļus. Varbūt tas, kas vajadzīgs Jums atrodams kādā no sadarbības partneru svaru produkcijas katalogiem - atvedīsim vajadzīgos svarus vai svaru komponentes pēc Jūsu pasūtījuma maksimāli īsā laikā.

 


Mēs piedāvājam produkciju no dažādām pasaules kompānijām:

 • Precia Molen (Francija) - Viena no vadošajām pasaules firmām rūpniecisko svaru ražošanā. Vadošā specializācija - beramo kravu svēršana.
 • „Laumas elettronika” (Itālija) - Rūpniecisko svēršanas sistēmu komponentes - tenzodevēji, un to aksesuāri, indikatori, transmiteri. Specializācija- dozēšanas un automatizācijas iekārtas sastāvdaļas.
 • „AXIS” (Polija) - Augstas kvalitātes svari par izdevīgām cenām. Specializējas labratorijas svaru ražošanā, un ir līderis mitruma noteicēju pārdošanā.
 • „KERN” (Vācija) - Visplašākais dažādu svaru klāsts ir firmas „KERN” piedāvājumā.
 • CAS” (Dienvidkoreja) - Labi pazīstami tirdzniecības un grīdas svari Latvijā.
 • "Utilcell” (Spānija) - Visaugstākā kvalitāte raksturo firmas „Utilcell” svaru tenzometriskos devējus.
 • „Flintec” (Vācija) - Svaru devēji un indikatoru ražotājs.
 • „Zemic" un „Keli" (Ķīna) - Kvalitatīva un salīdzinoši lētāka, ir Eiropā sertificētā Ķīnas firmu svaru devēju un indikatoru produkcija.
 • „Yoahua” (Ķīna) - Budžeta klases svaru indikatori.
 • „Leon Engenering” (Grieķija) - Automašīnu platformu un ass svari dinamikā.
 • „RADWAG” (Polija) - Plašs laboratorijas un platformu svaru piedāvājums ar daudzām papildus opcijām.

Platformas svari
Pārdodam dažādu firmu izgatavotas, kā arī gatavojam paši pēc jūsu prasībām dažādus platformas svarus - gan darbam ar smagām kravām dažādās ražotnēs, gan no nerūsējošā tērauda un mitrumizturīgus svarus pārtikas rūpniecībai. Nokomplektēsim šeit uz vietas Latvijā ražotās svaru platformas ar vadošo Eiropas firmu elektroniku – un Jums būs speciāli jūsu vajadzībām radīts produkts.

Pasūtot platformas svarus svarīgi ir tādi parametri kā platformas izmērs, celtspēja, precizitāte, materiāls, devēju materiāls un aizsardzība pret mitrumu, indikators - ar vai bez akumulatora, vai vajadzīgs dubultais solis, displejs LCD vai LED, kādas izejas vajadzīgas, kādas papildus funkcijas indikatoram. Vai vajadzīgas papildus opcijas kā statīvi, uzbrauktuves, printeri. Cik garš un aizsargāts vads ir nepieciešams no svariem līdz indikatoram. Vai vajadzīga verifikācija, vai kalibrēšanas sertifikāts. Visos šajos jautājumos palīdzēs atrast atbildi SIA „BK SYSTEMS” (svaruveikals.lv) speciālisti.

Automašīnu svari
Piedāvājam dažāda veida auto svarus. Auto svari tiks nokomplektēti ar Jums vispiemērotākajām platformām un elektronikas komponentēm, mēs veiksim svaru pamatu būvniecību, svaru montāžas - regulēšanas darbus. Mūsu programmētāji vajadzības gadījumā modificēs kādu no esošajām autosvaru darba uzskaites datorprogrammām tieši Jūsu biznesa speciālam vajadzībām.

SIA „BK SYSTEMS” (svaruveikals.lv) inženieri un programmētāji pēc klienta pasūtījuma ir radījuši dažādus unikālus svēršanas sistēmu produktus – un vienmēr gatavi jauniem izaicinājumiem.

Svaru veikala serviss veic svaru modernizāciju, remontu, apkalpošanu izbraucot pie klienta, gan mūsu darbnīcā. Nodrošinām sadarbībā ar Latvijas metroloģiskajām laboratorijām svaru verifikāciju un kalibrēšanu. Slēdzam līgumus par regulāru svaru apkalpošanu un uzņemies visas rūpes par Jūsu uzņēmuma svariem.

Laipni aicināti uz mūsu biroju - Ūnijas ielā 6, Rīgā. Visus svarus, kurus varam piedāvāt nav iespējams parādīt mājas lapā. Izstāstiet savas vajadzības par svēršanas tehniku un mēs kopīgi atradīsim labāko risinājumu.
Svaru projektēšana, izgatavošana

Automātiskie svari

Varbūt Jūsu vajadzības ir unikālas, rūpnīcās ražotie svari kādu iemeslu dēļ Jums nav piemēroti. Mēs varam izgatavot speciāli Jums piemērotu svēršanas sistēmu. Tā var būt kāda speciala formas platforma, vai kāda speciāla fasēšanas sistēma. Varbūt tā ir testēšanas mašīna stropu pāraušanai vai iekārta amortizatoru remontam. Iespējams Jums vajadzīga specialas uzlīmes ar svaru, programma kas ļaus strādat svariem vienotā sistēmā ar skeneriem, printeriem, idenfikatoriem, videokamerām, luksaforiem, pneimocilindriem, automātiskām barjerām vai kādiem citiem izpildmehānismiem. Iespējams ka jūsu ražotne ir sprādzienedroša - vajadzīga elektronika ar ATEX sertifikātu. Varbūt jūs gribat lai svēršanas programma strādā ka WEB aplikācija, lai ievadot paroli Jūs varētu sekot līdzi biznesa procesiem no jebkuras vietas pasaulē kur pieejams internets. Tas viss ir iespējams, uzklausīsim jūsu vajadzības un piedāvāsim risinājuma variantus.

Programmas svariem.
Piedāvajam pašu izgatavotas svaru programmas. Liela izvēlē auto svaru programmas. Pēdējās  auto svaru programmas strādā ka interneta aplikacijas un pie viņu datu bāzes zinot paroli var pieslēgties no jebkuras vietas pasaulē , ja vien ir internets. Ir programmas autosvariem ar operatoru , ka arī programmas darbam bez operatora. Šādos gadījumos mašīnas tiek identificētos ar čipu nolasītaju vai uzstādits pašapklapošanās iekārta , no kuras vadītājs var ievadīt nepieciešamo informāciju. Programmas tiek adaptētas saskaņā ar katra klienta īpašajām , specifiskam vajadzībām.

Ir programmas kas ģenerē svītru kodu, sarēķina vienādu izstrādājumu skaitu, veic svaru monitoringu.Svaru remontsSvaru rezerves daļas

Lai cik kvalitatīvi būtu svari, viņiem arī gadās sabojāties Svarus saremontēt varat mūsu servisā Ūnijas ielā 6 vai izsaukt servisa meistaru pie sevis. Izbraukt pie klienta ir lietderīgi, ja bojāti ir lieli industriālie svari kurus ir grūti vai neiespējami transportēt. Galda, tirdzniecības skaitāmie svari tiek remontēti servisā. Iespēju robežās uz remonta laiku nodrošinām bez maksas klientus ar nomas svariem. Biežākie svaru bojājumi ir tenzodevēju parametru nobīde kas rodas pie svaru platformas pārslodzes. Bojājumi var rasties ja svarus ar IP 54 aizsardzību pret mitrumu izmanto vietās ar paaugstinātu mitrumu. Tad parasti ir bojājumi barošanas blokā vai pamatplatē. Pie intensīvas ekspluatācijas ar laiku var tiek bojāta klaviatūrā parasti tas ir taras taustiņš ko izmanto visbiežāk. Ļoti bieži bojājums ir slikts kontakts vai mitrums kādā savienojuma. Protams, tagad ekspluatācijā ir visdažādāko ražotāju svari un var gadīties ka kāda ražotāja rezerves daļas mums nav. Tad tiek piedāvāts, ja iespējams, izmantot analogas citu ražotāju svaru daļas vai pagaidīt kamēr mēs tas piegādāsim no ražotāja vai tuvākā reģionālā pārstāvja. Sadarbībā ar akreditētām metroloģijas laboratorijām piedāvājam arī metroloģiskos pakalpojumus - tas ir veikt svaru verifikāciju vai kalibrēšanu. Liela pieredze ir uzkrāta darbā ar automašīnu svariem. Veicam auto svaru remontu svaru platformas tīrīšanu un mazgāšanu ar augstspiediena sūkni auto svaru devēju regulēšanu ar atsvariem. Slēdzam līgumus svaru apkalpošanu.