+371 28374072

Viegli lietojami skaitīšanas svari, ar augstu precizitāti.

250.00 €

Profesionāli skaitīšanas svari ar augstu precizitāti.

260.00 €

Daudzfunkcionāli skaitīšanas svari ar augstu precizitāti. 

300.00 €

Industriāla tipa skaitīšanas svari ar ērtu klaviatūru vieglai datu ievadei. 

425.00 €

Vācu firmai " Kern"  vēsture iesniedzas laikos  kad bija tikai mehāniskie svari.  Pašlaik  firmas KERN ir ļoti plašs , tajā ir arī liela skaitīšanas svaru izvēle. Kā jau mūsdienās notiek ne visi 'KERN" svari tiek ražoti Vācijā ,

Skaitīšanas svari

Skaitāmie jeb skaitīšanas svari ir elektroniski svari ar vienādu izstrādājumu skaitīšanas funkciju. Svēršana un izstrādājumu skaitīšana notiek parasti uzliekot zināmu skaitu izstrādājumu uz platformas unar klavatūras palīdzību ievadot svaros to skaitu. Svariem mēdz būt viens vai trīs svaru displeji. Ja ir trīs svaru displeji, tad viens svaru displejs rāda preču svaru uz svaru platformas, otrs - viena izstrādājuma svaru, trešais – izstrādājumu skaitu uz svariem. Svari izdala skaitu ar kopējo svaru uz svaru platformas un parāda viena izstrādājuma svaru. Pievienojot citus izstrādājumus svaru displejs parāda gan svaru, gan visu uz svaru platformas esošo izstrādājumu skaitu.

Ir elektroniskie skaitāmie svari kuriem var saglabāt informāciju par vienības svaru PLU atmiņā un veicot svēršanu citu reizi iegūt datus no atmiņas. Šie skaitāmie svari tiek plaši izmantoti noliktavās ar lielu skaitu vienādu preču, kā piemēram pārdodot skrūves kur izstrādājumi pārdodas uz skaita. Iegādājoties šos svarus jāpievēršas uzmanība svaru precizitātei īpaši ja gatavojieties svērt mazus, vieglus izstrādājumus. Tāpat kā citos elektroniskos svaros skaitāmos svaros ir arī taras funkcija, kas ļauj uzlikt uz svariem taras trauku, notarot svarus un tad traukā iebērt izstrādājumus. Tāpat kā visiem elektroniskie svariem skaitāmiem svariem svarīgākie parametri ir svaru maksimālā celtspēja, precizitāte, platformas izmērs. Ja vēlaties izmantot skaitāmos svarus tirdzniecībā arī kā svarus – jānoskaidro vai dotais svaru modelis ir verificējams. Atšķirībā no tirdzniecības svariem skaitāmajiem svariem ne visi svaru modeļi ir verificējami. Skaitīšanas funkcija var būt kā galda tā arī grīdas un platformas svariem.