+371 28374072

Autosvaru platformas izgatavošana

14/11/2016 - 13:04

Šajā rakstā kas ilustrēts ar fotogrāfijām īsumā parādīsim kā izgatavo  auto svaru metāla platformas. Piedāvājam gan sērijveida platformas, gan izgatavojam tās saskaņā ar klienta specifiskām vēlmēm-  piemēram nestandarta izmēriem .  Automašīnu svari atšķiras ar maksimalo celtspēju , kā arī ar plānoto slodzi uz ass.

 

rasējumi

auto svaru platformas virsma aostradekrasošana

Kā papildus aprīkojums ir  automašīnu svaru platformas sānu atdures , kas informā ka mašīna brauc nost no platformas.

svaru elektronika

Auto svari  pēc pieprasījuma komplektējās arī ar sānu atdurēm uz platformas , kas informē ka mašīna brauc nost no platformas.Standartā to nepiedāvajam tāpēc ka svaru platformas sānu atdures nevar noturēt piekrautu kravas mašīnu , viņa tās salauž. Ja klients uzskata ka viņš tās vēlās- mēs izgatavojam , bet bridinām - ka tās ir vairak ka papildus orientieris vadītajam .  Zemāk espšaja fotogrāfijā  18 m 80 t autosvaru platformu ražojām paši Latvijā, sastāv no trīs daļām, krāsota ar divkomponentu krāsu .  Firmas Precia Mollen ( Francija) digitālie devēji . Svaru uzskaites datorprogramma izgatavota Latvijā. Programma nodrošina piekļuvi ar paroli no jebkuras vietas pasaulē .

 

18 metri auto svari

Attēlā redzama auto svaru platforma cehā pirms apstrādes ar metāla skrotīm.

auto svaru platforma nekrāsota

Dienas biznesā 2015 gada 26 novembrī.

26/11/2015 - 13:52

Neprecizitātes Latvijas Pastā

22/09/2015 - 15:39

Neprecizitātes Latvijas Pastā

Apmeklēju Latvijas pastu, vajadzēja nodot vēstules sūtīšanai. Pasta darbiniece uzlika vēstuli uz 6 kg CAS AD svariem lai nosvērtu. Atkarībā no svara mainās vēstules nosūtīšanas cena. Pirmā cena ir vēstulēm līdz 20 gr , pēc tam paliek dārgākas. Par ko stāsts. Vienkārši par to ka uz 6 kg svariem ar soli 2 gr minimālais svēršanas svars ir 40 gr. Tas ir uzrakstīts uz svariem . Arī veicot svaru verifikāciju pirmais mērījums sākas pie 20 soļiem, šajā gadījumā tie ir 40 gr. Tas nozīmē ka tādā veidā sverot vēstules katru reizi tiek pārkāpta Latvijas likumdošana .