+371 28374072

Vācu firmas Kern piedāvājuma liela izvēle ar dažādiem platformas svariem. Piegāde 5-7 darbu dienu laikā.

Cenas kā kataloga ,  pasūtot atkātoti iespējama atlaide līdz 15 %. 

Platformas izmēri 305mm x 315mm

Celtspēja līdz 35kg, solis 10g

145.00 €

Celtspēja: 3t

Solis: 1kg

Verifikācija 84,- Eiro bez PVN

Piemēroti standarta eiropalešu svēršanai, ar hidraulisko ratiņu palīdzību. Iespējams komplektēt ar dažadiem indikatoriem.

370.00 €

Celtspēja: 3t

Solis: 1kg

Universāli, viegli pārvietojami mobili svari. Svariem ir plašs izmantošanas klāsts - tos var izmantot kā palešu svarus vai kā svēršanas sistēmu lielopu svariem.

370.00 €

Platformas svari 1200x1200mm

Celtspēja līdz 3t.

Verifikācija 80,- Eiro ar PVN

Platformas svari ar četriem devējiem. Svaru platformas virsma no nerūsējoša tērauda. Iespējams komplektēt ar dažadiem indikatoriem atkarībā no pielietojuma un vajadzībām.

400.00 €

Platformas svari 1200x1500mm

Celtspēja līdz 3t.

Verifikācija 80.00 Eiro ar PVN

Platformas svari ar četriem devējiem. Svaru platformas virsma no nerūsējoša tērauda. Iespējams komplektēt ar dažadiem indikatoriem atkarībā no pielietojuma un vajadzībām.

445.00 €

Celtspēja: 3t

Solis: 1kg

Universāli, viegli pārvietojami mobili svari. Izgatavoti no nerūsējošā tērauda un piemēroti darbam agresīvā vidē. Svariem ir plašs izmantošanas klāsts - tos var izmantot kā palešu svarus vai kā svēršanas sistēmu lielopu svariem.

570.00 €

Kvalitatīvi svari no Poļu ražotāja RADWAG. 

Platformas svari

Platformas svari tiek izmantoti dažādu priekšmetu svēršanai. Elektroniskie platformas svari sastāv no metāla platformas kura var būt taisnstūra formas , П veida vai stieņu tipa un svaru elektronikas. Svaru elektronika ir tenzometriskie svaru devēji , devēju savienojumu kārba ar potenciometriem regulēšanai un svaru indikators. Katrai no platformas veidiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Taisnstūra svaru platforma ir visizplatītākā, bet jāņem vērā ka uz viņas nevar novietot paleti svēršanai ar rokas hidrauliskajiem ratiņiem. Lai varētu uzstumt rokas hidrauliskos ratiņus ar paleti platformas svari ir jāiegremdē grīdā zemes līmenī vai jāpieliek uzbraucamās rampas.

Lai taisnstūra svaru platformu varētu iegremdēt grīdā viņa tiek komplektēta ar speciālu rāmi . Rampas izmantošana var būt apgrūtinoša ja ir smagas paletes , grūti uzstumt rokas ratiņus ar kādu pusotra tonna smagu kravu pa rampu augšā. Ja plānots izmantot elektroniskos platformas svarus palešu svēršanai kuras transportē ar rokas hidrauliskajiem ratiņiem ieteicama ir , П veida vai stieņu tipa svaru platformas. Stieņu svari ir universālāki , viņus var viegli transportēt vieglajā automašīnā , kā arī svērt uz viņiem garus priekšmetus. Ja paredzēts svērt tikai paletes ar rokas hidrauliskajiem ratiņiem un nav vajadzība svarus pārvest no viena objekta uz otru ar vieglo transportu visērtākie darbam ir П veida platformas svari. Svaru platformas atšķiras ar materiālu . Visizplatītākā un arī lētākās ir svaru platformas no krāsota tērauda. Ir arī cinkotas svaru platformas. Pārtikas rūpniecībā, farmācijā un agresīvās vidēs tiek izmantotas svaru platformas no nerūsējoša tērauda. Atkarībā no svaru izmantošanas vietas var tikt izmantoti devēji no leģēta vai nerūsējošā tērauda. Arī svaru indikatoru korpusi atkarībā no izmantošanas vietas var būt no plastmasas vai nerūsējošā tērauda.

ndikatoros var būt iebūvēti akumulatori kas nodrošina svaru darbu bez elektrotīkla pieslēgšanas . Sprādziennedrošās vietās izmanto svaru elektroniku ar ATEX sertifikātu . Svaru Veikals piedāvā gan gatavus standarta svaru platformas svarus gan izgatavo speciālus svarus, kas piemēroti tieši Jums. Tie piemēram var būt gaļas pārstrādes rūpniecībai piemēroti taisnstūra platformas svari ar rāmi iebūvēti grīdā un paceļamu augšējo virsmu vieglākai svaru bedres tīrīšanai, vai pastiprinātas konstrukcijas stieņi svari lielgabarīta kastu svēršanai.

Platformas svarus iespējams saslēgt ar datorprogrammām , skeneriem , printeriem. Izvēloties elektroniskos platformas svarus ir jāzina cik smagu kravu svērsiet kopā ar taru , cik liela platforma jums nepieciešama , kādā vidē svari strādās , vai nepieciešama akumulatora baterija indikatorā , vai svarus būs jāverificē . Jāzina kur vēlaties novietot svaru indikatoru- vai vajadzīgs grīdas statīvs , stiprinājums pie sienas vai noliksiet platformas svaru indikatoru uz galda. Standartā vadu garums svaru platforma- indikators ir 3 metri , ja vēlaties novietot indikatoru tālāk pasūtot svarus jāpasaka cik tālu.