+371 28374072

Verificēti svari izmantošanai medicīnā 93/42/EEK

Tehniskie parametri:

250.00 €

Verificēti svari izmantošanai medicīnā 93/42/EEK

Cena verifikācijai 65.00 Eiro ar PVN

280.00 €

Verificēti svari izmantošanai medicīnā 93/42/EEK

Tehniskie parametri

380.00 €

Medicīnas svari

Medicīniski svari ir svari kas domāti profesionālai izmantošanai ārstnieciskās medicīniskās iestādēs - ārstu praksēs, poliklīnikās, slimnīcās. Svari pēc izmantošanas veida var būt dažādi - gan galda svari zīdaiņu svēršanai, gan uz grīdas liekamie svari lai noteiktu cilvēka svaru. Dažiem medicīniskajiem cilvēku svaru modeļiem ir pie platformas statīvs, kas paceļ svaru indikatoru augstāk – lai varētu vieglāk nolasīt mērījumus. Tāpat ir medicīniskie svaru cilvēka svēršanai apvienoti ar auguma mērītāju. Speciāli medicīniskie svari ir cilvēku svēršanai guļus stāvoklī un riteņkrēslos.

Iegādājoties medicīniskos svarus, jāpārliecinās, ka šiem svariem veikta atbilstības novērtēšana kā mērīšanas līdzeklim un kā medicīnas ierīcei. Svariem jābūt ar CE atbilstības marķējums, pie CE zīmes paziņoto institūciju numurs/-ri (četri cipari) un tā gada pēdējie divi cipari, kad uzlikts CE marķējums, zaļa M zīme un ka svariem pievienota atbilstības deklarācija.

Mēs piedāvājam medicīniskos svarus no divām Eiropas svaru kompānijām, Vācu firmas „KERN” un Polijas „RADWAG”. Šo firmu svari un to dokumentācija atbilst visām šodienas Eiropas Savienības prasībām medicīniskiem svariem. Saņemšana mūsu birojā Ūnijas ielā 6, vai nosūtam ar kurjeru jums - ja svari ir vienkārši ekspluatācijā. Ja vajadzīga apmācība lietošanā - aizvedīsim paši un veiksim personāla apmācību.