+371 28374072

Pārdodam visus firmas Laumas Elettronica katalogā minētās svēršanas daļas, aksesuārus un pakalpojumus. Izcenojumi pēc kataloga cenām.

Precia Molen Francijas industrialo svaru firma , līderis Eiropā automātisko bunkuru svaru ražošanā. Sadarbojamies ar šis firmas Nīderlandes nodaļu, pārstāvam viņus Baltijas valstīs. Nodrošinām servisu Precia Molen produkcijai Baltijā.

"Utilcell" ir Spānijas uzņēmums , vienas ģimenes uzņēmums ar jau 30 gadu pieredzi , kuru pašlaik vada divi brāļi. Viens atbild pat tehniskajām lietām, otrs par mārketingu." Utilcell " ražotne atrodas Barselonā.

Pārdodam visus vācu firmas KERN & Sohn GmbH katalogā minētos svarus, aksesuārus un pakalpojumus. Vācu kataloga izcenojumi.

Cenas norādītas bez PVN un piegādes izmaksām no Polijas
Radwag industriālais katalogs ar cenām

Katalogi

Uz vietas veikalā tiek turēti pieprasītākie svaru modeļi ,  bet piedāvājums ir daudz lielāks.  Ir iespēja atrast  katalogā  vispiemērotāko  svaru modeli  un mēs viņu piegādāsim.   Piedāvājam iepazīties ar firmu „KERN” Vācija , „Precia Molen” ( Francija), Laumas Elekttronica ( Itālija), „Utilcell” (Spānija), „AXIS” ( Polija) produkcijas katalogiem. Mēs piedāvājam iepazīties ar Laumas Elektronikas un Utilcell - svaru komponenšu- svaru tenzometriskos devējus , svēršanas terminālus- indikatorus , transmiterus , tenzometrisko devēju savienojumu kārbas, svaru devēju ietvaru piedāvājumu . Šeit var atrast svaru daļas ar ATEX sertifikātu sprādznedrošām vietām. Firmas „AXIS” katalogs ir interesants ar analītiskajiem svariem, laboratorijas un juvelieru svariem. Firmas AXIS lepnums- augstas kvalitātes par ļoti saprātīgām cenā mitrumu analizatori. „Precia Molen” ir viena no vadošajām firmām Eiropā rūpniecisko svaru industrijā- īpaši lieljaudas bunkuru ražošanā , konveijeru svaros un dažādos svaru automatizācijas risinājumus. Ir arī industriālo svaru komponentu piedāvājums. „Kern” piedāvā ļoti plašu svaru klāstu. Šeit var atrast praktiski jebkurām svēršanas vajadzībām piemērotus svarus. Kern katalogā ir gan nelieli kabatas svari , gan daudztonnīgi platformas svari industrijai. Katalogā var atrast arī krānu svarus un dažādas klases atsvarus. Mūsu cenas atbilst katalogos norādītajām cenām Nodrošinām garantijas un pēc garantijas servisu.