+371 28374072

   
Svaru indikators DIN korpusā, ismēri 96 x 96 x 130 mm. IP54 priekšējā paneļa aizsardzība. Piecu pogu membrāna klaviatūra. Astoņu ciparu led indikācija. Pulkstenis/kalendārs.
   

Ekomomiskās klases svaru indikators, sertificēts EU.
Ātra nolasīšana, augsta precizitāte  A/D konvertācija
- Pret-Vibrāciju programmatūra
- Savienojams ar platformas un grīdas svaru sistēmām un aprīkots ar 1-4 slodzes devējiem.

99.60 €

- Ātra nolasīšana, augsta precizitāte   A/D konvertācija
- Pret-Vibrāciju programmatūra
- Savienojams ar platformas un grīdas svaru sistēmām un aprīkots ar 1-4 slodzes devējiem.

99.60 €

- Ātra nolasīšana, augsta precizitāte   A/D konvertācija
- Pret-Vibrāciju programmatūra
- Savienojams ar platformas un grīdas svaru sistēmām un aprīkots ar 1-4 slodzes devējiem.

150.00 €

Svaru indikators DIN korpuss, izmēri 48 x 96 x 130 mm. 
IP54 priekšējā paneļa aizsardzība. 
Četru taustiņu membrānu tastatūra.
Astoņas indikatora led gaismas. 
Reālā laika pulkstenis/kalendārs.

266.00 €

Svara indikators DIN korpusā, izmēri 96 x 96 x 130 mm. IP54 priekšējā paneļa aizsardzība. Desmit taustiņu membrānas tastatūra. Astoņas indikatora gaismas diodes. Reālā laika pulkstenis / kalendārs.

 

469.55 €

Svaru indikators DIN korpusā, izmēri 72 x 144 x 170mm. IP54 priekšējā paneļa aizsardzība. Piecu taustiņu klaviatūra.

569.00 €
660.00 €

Indikatori

Svaru indikators, jeb svaru termināls - viena no svarīgākajām svēršanas sistēmas sastāvdaļām. Svaru indikators sastāv no barošanas bloka, mātes plates ar procesoru, displeja, klaviatūras, korpusa, ligzdas un papildus elektroniskās plates. Svaru indikatoru korpusi mēdz būt no plastmasas, alumīnija vai nerūsējošā tērauda. Atkarībā no korpusa konstrukcijas svaru indikatoram ir dažādas aizsardzības pakāpes no mitruma un putekļiem. Vissliktāk aizsargātiem indikatoriem ir IP 54, mitrām telpām domāti IP 67 indikatori. Svaru indikatori kurus izmanto sprādziendrošās nedrošas vietās ir speciālas konstrukcijas un tiem jābūt atbilstošam ATEX sertifikātam.

Svaru indikatori pēc barošanas var būt ar vai bez iebūvēta akumulatora. Iebūvētais svaru akumulators nodrošina svaru anatomu darbu bez elektriskā tīkla. Lai samazgātu strāvas patēriņu indikatoros ar iebūvētu akumulatoru, tajos parasti izmanto LCD displejus. Atkarībā no modeļa vienam svaru indikatoram var pieslēgt svarus ar dažādu devēju skaitu. Vienkāršākajiem indikatoriem var pieslēgt svarus kuriem svaru tenzometrisko devēju skaits nav lielāks par četriem. Atkarībā no izmantošanas vietas svaru indikatoram var būt dažādas speciālas svēršanas funkcijas kā skaitīšanas svaru funkcija vai fasēšanas funkcija. Indikatoros var būt programma dažāda veida fasēšanai ar receptūras atmiņu. Svaru indikators var tikt saslēgts ar datoru, vai pieslēgts uzreiz pie Ethernet tīkla. Fasēšanai domātos indikatoros var būt arī izejas releji, analogās strāvas vai sprieguma izejas, kas ļauj tos pieslēgt pie automātiskās vadības sistēmas. Lai varētu vadīt svarus no distances svaru indikatoriem var būt arī ieejoša signāla porti.

SIA „BK Systems” (svaruveikals.lv) piedāvā vadošo Eiropas industriālo svaru firmu "Precia Molen" (Francija), "Laumas elettronica" (Itālija), "Flintec" (Vācija), "Utilcell" (Spānija), KERN (Vācija) rūpniecisko svaru indikatorus, kā arī ĶTR ražotus un Eiropā sertificētus firmas YAOUHA svaru indikatorus.