+371 28374072

Izturīga un robusta iekārta svēršanas iekārta frontālajiem pacēlājiem. To var izmantot jebkura tipa frontālajos pacēlājos ar lielu grafisko svaru indikatora displeju, uz kura var redzēt ne tikai kopējo svaru, svaru kausā, un kausu skaitu, bet arī klienta vārdu un preces nosaukumu.

1999.00 €

Vienkārša un izturīga svēršanas sistēma kravas automašīnām.  Šī sistēma neprasa nekādu kravas mašīnas pārbūvi vai īpašu modifikāciju. To var uzstādīt kravas mašīnām ar dažādiem piekares veidiem: hidraulisko piekari, mehānisko un pneimatisko.

3557.00 €

Iebūvējama sistēma kravas nosvēršanai uz autoiekrāvēja dakšām. Sistēma montējas autoiekrāvēja hidraulikā un sver kravu dakšas pacelšanas brīdī. Ir iespēja savienot sistēmu ar printeri, lai izdrukātu svēršanas čeku.

3557.00 €

Iebūvējamās (onboard) svēršanas sistēmas

Piedāvājam iebūvēt svarus dažādās mašīnās - frontālajos iekrāvējos, kravas mašīnās un pacēlājos. Daudzi ražortāji piedāva šādas mašīnas ar jau rūpnīcā uzstādītām svēršanas sistēmām, bet citām tās var iebūvēt arī vēlāk. Sistēmas pamata kontrolē spiediena izmaiņas hidrauliskajā sistēmā un uz tā pamata tiek aprēķināts svars. Kravas automašīnām, lai kontrolētu svaru kravas kastē, tiek izmantotas citas sistēmas, kuras balstās uz papildu tenzometriskajiem devējiem.