+371 28374072

Hidrauliskie rokas palešu ratiņi ar svariem no firmas "Dini Argeo" Ratiņu dakšās ar iemontēti svaru devēji, kas rāda spiedienu uz svaru dakšām. Indikators šiem svariem ir vienmēr ar akumulatoru, kas nodrošina šo palešu svaru mobilitāti. Ražoti Itālijā, piegāde - 2 nedēļu laikā.

1161.00 €

Hidrauliskie rokas palešu ratiņi ar svariem no firmas "KERN". Ratiņu dakšās ar iemontēti svaru devēji, kas rāda spiedienu uz svaru dakšām. Indikators šiem svariem ir vienmēr ar akumulatoru, kas nodrošina šo palešu svaru mobilitāti. Ražoti Vācijā, piegāde - 1 nedēļas laikā.

2243.86 €

Hidrauliskie ratiņi

Hidrauliskie ratiņi ar svariem ir mobīla konstrukcija kura paātrina svēŗšanas procesu noliktavās.  Svau devēji ir iemontēti ratiņu dakšās un savienoti ar svaru indikatoru. Svaru indikators tiek barots no akumulatora un nodrošina šiem svariem ilgu  un autonomu darbību. Salīdzinot ar platformas svariem, hidraulisko ratiņu svaru precizitāte ir zemāka. Tiem arī ir nepieciešāma biežāka apkalpošana un kontrole.. Tas saistīts gan ar svaru konstrukciju, gan ar to ka svari nav nolīmeņoti viena vietā, bet ir pakļauti dažādām vibrācijām un triecienu riskam.